Pidän haasteista ja tartun mielelläni myös vaativampiinkin toimeksiantoihin. Nautin työstäni ja haluan tuottaa sekä erinomaisia tuloksia että miellyttävää palvelua.
Ihmisläheistä myyntityötä olen tehnyt toistakymmentä vuotta, Asuntopalveluiden mahtavassa porukassa vuodesta 2009 lähtien. Päädyin tänne yrittäjyyteen perustuvan mallin ja vakuuttavien myyntitulosten houkuttelemana. Oman itsenäisen toimintani ohella autan myös uusia työntekijöitä kehittymään huippuvälittäjiksi ohjatun tiimityöskentelyn kautta.
Ihmisenä olen positiivinen, utelias ja kärsivällinen. Haluan oppia jatkuvasti uutta ja kehittyä eri elämänalueilla. Intensiivisen työn vastapainona nautin vapaa-ajallani musiikista, pyöräilystä, matkailusta sekä laadukkaista ruuista ja viineistä hyvässä seurassa.
Pääkaupunkiseutu on minulle hyvin tuttu alue, mutta toimin tarvittaessa sen ulkopuolellakin.
Minulla on aina aikaa paitsi sinulle, myös kaikille niille, joille minua suosittelet!